biruchiyart.com.ua


  • some text


 МИКИТА ШИЛІМОВ

ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ

 
Відкриття відбудеться 4 липня о 15:00 біля Туристичного інформаційного центру.

Микита Шилімов — український дизайнер та митець, учасник Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY contemporary art project. Народився 1992 року в Черкасах. У 2017 році закінчив Харківську державну академію дизайну та мистецтв за спеціальністю "Графічний дизайн".

Ключові теми, які висвітлює Микита — соціальні, культурні й політичні процеси України та світу. З 2014 року веде активну творчу діяльність, у якій через призму мистецтва показує окупацію Криму та збройну агресію росії проти України.

До експозиції "Плакати військового часу" увійшли роботи автора, створені ще 2015 року та які виставлялися на українських та міжнародних антивоєнних виставках. Ключові меседжі творів — мистецько-медійний спротив російській агресії, іронічна деконструкція брехливих ворожих наративів та донесення правди до світової спільноти.

 

Микита у своїх роботах чинить мистецько-медійний спротив російській агресії, іронічно деконструює ворожі пропагандистські наративи та доносить правду до світової спільноти мовою мистецтва. У творах автор використовує стриману палітру, створює мінімум яскравості та максимум акцентування.
 
Роботи Микити експонуватимуться на фасаді Туристичного інформаційного центру до 17 липня. Побачити твори автора можна також на рекламних кубах у міському просторі.
 

Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000