biruchiyart.com.ua


  • some text

 АЛЬБІНА ЯЛОЗА

ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ

 

1 серпня запрошуємо на відкриття виставки української мисткині Альбіни Ялози Albina Yaloza в рамках формату "Плакати воєнного часу". 
 
Альбіна Ялоза народилася 1978 року в Харкові. Закінчила Харківське державне художнє училище за спеціальністю "Живопис" та Харківську державну академію дизайну та мистецтв за спеціальністю "Графіка". Є членом Спілки художників України та учасником Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY.
 
Понад 15 років Альбіна займається традиційним ліноритом, в рамках якого досліджує сакральні християнські мотиви. Крім цього мисткиня займається створенням інсталяцій, експериментальних робіт, пошуком методів і способів друку, пробує перфоманс.
 
У роботах серії "Плакати воєнного часу" мисткиня продовжує досліджувати сакральну тематику, але вже через призму російської збройної агресії проти України. Ці твори вже були представлені на виставках у Чехії, Ізраїлі, Нью-Йорку, Львові та Києві.
 
Ось як сама авторка висловлюється про серію: «Це мої перші діджитал роботи. Перша з цього циклу була створена 1-го березня - «Той Хто тримає наше небо». Я відчула себе безпорадною коли почались масові бомбардування моєї країни. Цими плакатами не намагаюсь з чимось боротись чи когось переконувати або підтримувати. Зараз я стала більш розпорошеною, а робота над цим циклом допомагає мені зібратись і привести думки до ладу. Я малюю те що розриває моє серце. Одна з таких подій це історія про п'ятьох зґвалтованих і спалених жінок у Бучі яких знайшли на дорозі.»
 
Роботи Альбіни будуть розміщені також на рекламних кубах по міському простору.
 

Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000