biruchiyart.com.ua


  • some text


 ОЛЕКСІЙ САЙ

ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ

 

6 червня о 15:00 запрошуємо на відкриття виставки просто неба авторства Олексія Сая “Плакат воєнного часу”.
 
Олексій Сай — український митець-концептуаліст, автор мультимедійних проєктів. Працює в жанрах експериментального живопису, графічного дизайну, створює відео та інсталяції.
 
Народився 1975 року в Києві. Закінчив Київський художньо-промисловий технікум і Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури. Є резидентом та перманентним учасником проєктів резиденції BIRUCHIY з 2012 року. Роботи Олексія знаходяться у приватних колекціях аукціонних будинків Philips De Pury (Нью-Йорк, США) та ArtCurial (Париж, Франція).
 
Найвідоміший авторський метод митця — практика Excel-Art, у якій використовується офісна програма Excel як ресурс візуальної мови.
 
До виставки “Плакати військового часу” увійдуть роботи, які експонувалися на антивоєнних мітингах в Лондоні, Берліні, Варшаві, Амстердамі, Парижі, Нью-Йорку, Вашингтоні, Мілані та інших містах світу.
 
Мета серії концептуальних творів — розповісти всім про злочини рф, розвінчувати міфи, створені російською пропагандистською машиною.
 
Представники культурної мистецької спільноти продовжують працювати на культурному фронті, рефлексують на криваві події сьогодення, доносять усім правдиву інформацію про геноцид українського суспільства, який відбувається просто зараз.
 
Роботи розміщуватимуться на фасаді Туристичного інформаційного центру (просп. Соборний, 151). Деякі з витворів Олексія можна буде побачити по місту на рекламних кубах.
 
Триватиме експозиція до 19 червня.

Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000