biruchiyart.com.ua


  • some text

 МИКОЛА ГОНЧАРОВ

ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ

 

18 липня, 15:00 відбудеться відкриття нової виставки на фасаді Туристичного інформаційного центру. Цього разу експонуватимуться роботи Миколи Гончарова — українського графіка та художника-дизайнера.

Микола народився 1972 року. Закінчив РХСШ ім. Т. Г. Шевченка та Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури.

З 1997 року є Членом Спілки художників України. Працює провідним художником в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Брав участь у колективних виставках плакатів, має численні персональні виставки. Неодноразовий переможець конкурсу СТОП ЦЕНЗУРА.

У Запоріжжі є стінопис авторства Микола Гончарова — "Дівчина з пташкою" або "Все, що тобі потрібно, це любов". Він намальований на будинку №148 по проспекту Соборному

У антивоєнних плакатах Микола використовує влучні та креативні образи-символи, які сам і генерує. Його роботи виразні, не обтяжені зайвими деталями та лаконічні. Автор майстерно відтворює базові суспільні цінності та бажання мільйонів українців, у творах передає власне ставлення до тем.
 
Приходьте, щоб побачити круті роботи Миколи на власні очі.
Виставка триватиме до 31 липня 2022 року.

Туристичний Інформаційний Центр Запоріжжя
проспект Соборний, 151, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000